formy płatności

Zapłatę za złożone zamówienie możecie Państwo dokonać zaraz po złożeniu zamówienia - płatność „z góry” lub zapłacić podczas dostawy towaru – pobranie należności za zamówienie przez osobę dostarczającą towar. Istnieje również możliwość zakupu „na raty”.

ZA POBRANIEM - PŁATNOSĆ PRZY DOSTAWIE

Jeżeli chcecie Państwo zapłacić podczas dostawy towaru, to możecie to zrobić bez względu na rodzaj formy transportu, który wybraliście. Firmy transportowe DPD oraz nasi „firmowi” kierowcy są wyposażeni w portale płatnicze do obsługi wszystkich kart płatniczych. Płatność gotówką również jest możliwa.

 

PŁATNOŚĆ Z GÓRY

Przelew tradycyjny

Zwykły przelew bankowy lub internetowy bezpośrednio z Państwa konta na konto naszej firmy w banku PKO BP oddział w Wieruszowie / Wieluniu. Czas realizacji płatności zależy od banku wyjścia przelewu – jeśli to też bank PKO BP, to płatność jest natychmiastowa, a jeżeli jest to inny bank to zwykle 1 dzień roboczy.
W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia.

Płatności Przelewy24
 • Natychmiastowe przelewy elektroniczne PayByLink
  Usługa PayByLink polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund.
 • Płatności Przelewy24 umożliwiają korzystanie z systemu BLIK.
  BLIK to system płatności mobilnych, który za pomocą bankowej aplikacji mobilnej udostępnia szybkie płatności przy użyciu smartfona. Aplikacja mobilna banku generuje kod cyfrowy, którym potwierdzamy transakcje.

Płatności Przelewy24 są oferowane w naszym sklepie bezpłatnie.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy Przelewy24: https://www.przelewy24.pl/

 

ZAKUPY NA RATY

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.
Sprawdź jakie to proste:
 • wybierz produkt który Cię interesuje, gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
 • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
 • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
 • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
 • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie

Mebel-Partner w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu ratalnego z osobami fizycznymi. Decyzję o udzieleniu kredytu podejmuje bank na podstawie analizy Twojej wiarygodności i zdolności kredytowej, po spełnieniu wymogów formalnych. Materiał ma charakter informacyjny.

Zobacz jak wygląda procedura ratalna: