formy płatności

Zapłatę za złożone zamówienie możecie Państwo dokonać zaraz po złożeniu zamówienia - płatność „z góry” lub zapłacić podczas dostawy towaru – pobranie należności za zamówienie przez osobę dostarczającą towar. Istnieje również możliwość zakupu „na raty”.

ZA POBRANIEM - PŁATNOSĆ PRZY DOSTAWIE

Jeżeli chcecie Państwo zapłacić podczas dostawy towaru, to możecie to zrobić bez względu na rodzaj formy transportu, który wybraliście. Firmy transportowe DPD oraz nasi „firmowi” kierowcy są wyposażeni w portale płatnicze do obsługi wszystkich kart płatniczych. Płatność gotówką również jest możliwa.

 

PŁATNOŚĆ Z GÓRY

Przelew tradycyjny

Zwykły przelew bankowy lub internetowy bezpośrednio z Państwa konta na konto naszej firmy w banku PKO BP oddział w Wieruszowie / Wieluniu. Czas realizacji płatności zależy od banku wyjścia przelewu – jeśli to też bank PKO BP, to płatność jest natychmiastowa, a jeżeli jest to inny bank to zwykle 1 dzień roboczy.
W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia.

Płatności Przelewy24
  • Natychmiastowe przelewy elektroniczne PayByLink
    Usługa PayByLink polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund.
  • Płatności Przelewy24 umożliwiają korzystanie z systemu BLIK.
    BLIK to system płatności mobilnych, który za pomocą bankowej aplikacji mobilnej udostępnia szybkie płatności przy użyciu smartfona. Aplikacja mobilna banku generuje kod cyfrowy, którym potwierdzamy transakcje.

Płatności Przelewy24 są oferowane w naszym sklepie bezpłatnie.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy Przelewy24: https://www.przelewy24.pl/

 

ZAKUPY NA RATY

Zakupy na raty Santander

System zapłaty za zamówienie w ratach banku Santander. Po wybraniu tej formy płatności wypełnia się i przesyła do banku Santander e-wniosek o kredyt na zakup towarów. Umowę można zawrzeć online albo z wykorzystaniem przelewu lub kuriera (proces z udziałem konsultanta banku).

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdza nam, że możemy wydać towar. Zakupy na raty są zwykle za dodatkową opłatą z wyjątkiem czasowo obowiązujących promocji RATY 0%.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie banku Santander:
https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym