Blog o meblach, designie, wnętrzach - znajdź inspirację

Najnowsze wpisy:

Styl japandi – co to jest i jak urządzić w nim dom?

Polskie domy i mieszkania coraz chętniej sięgają po walory stylu japandi. Jego harmonia, spokój, oszczędność i przestronność powstały w wyniku synergii minimalizmu japońskiego i skandynawskiej przytulności. Dzięki niemu pomieszczenia zalewa bezpieczeństwo i równowaga zen, a domownicy mogą odpocząć od pędu życia codziennego i wyciszyć galopujące myśli. Japandi nie jest bowiem wyłącznie stylem aranżacji wnętrz, ale sposobem na życie i sztuką wybierania tego, co najważniejsze.

Czytaj więcej

Jak tanio odświeżyć kuchnię?

Kuchnia to serce domu. Miejsce, w którym spędzasz czas z bliskimi i przygotowujesz posiłki, dzieląc się nimi z rodziną oraz przyjaciółmi. Czasem jednak, pomimo miłości do tego miejsca, może pojawić się w Tobie chęć zmiany. Generalny remont kuchni to rozwiązanie, które może przynieść mnóstwo korzyści, ale co jeśli Twój budżet jest ograniczony i nie masz czasu na duże zmiany? W takiej sytuacji warto odświeżyć kuchnię tanim kosztem,

Czytaj więcej

Krzesła do restauracji: jakie wybrać, żeby zyskać klientów?

Krzesła do restauracji muszą być estetyczne i funkcjonalne. Z jednej strony, wyposażenie powinno zdobywać uwagę potencjalnych klientów i zachęcać ich do wejścia oraz skorzystania z oferty. Z drugiej natomiast strony, krzesła do lokalu powinny być wygodne, aby utrzymać w środku klientów i umilać im spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze. Jak to połączyć? 

Czytaj więcej

Jak złożyć fotel biurowy?

Niektóre instrukcje pokazujące, jak złożyć fotel biurowy, są skonstruowane w taki sposób, że bardziej utrudniają, niż ułatwiają życie. W rezultacie patrzysz na obrazki, dołączone do zamówienia albo oglądasz film instruktażowy w Internecie i niczego nie rozumiesz… To nie Twoja wina! W sklepie Mebel-Partner przygotowaliśmy dla ciebie kompletną, prostą i zrozumiałą instrukcję, która pomoże Ci samodzielnie skręcić fotel biurowy. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalistycznych narzędzi ani wyjątkowych umiejętności!

Czytaj więcej

Krzesła konferencyjne dla firm: Wizytówka stylu i funkcjonalności

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, wizerunek firmy i jej reprezentacyjne aspekty odgrywają kluczową rolę w przyciąganiu klientów i partnerów biznesowych. Podczas konferencji, spotkań z klientami lub szkoleń, krzesła konferencyjne stają się nieodłącznym elementem wystroju i kształtują atmosferę, w której odbywają się te ważne wydarzenia. Dlatego ważne jest, aby wybrać krzesła, które będą nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także praktyczne i funkcjonalne.

Czytaj więcej

Ile potrzebujesz miejsca na krzesła przy stole?

Stół to miejsce spotkań całej rodziny. Przy nim spożywamy posiłki, rozmawiamy o najważniejszych sprawach, a nierzadko również uczymy się, pracujemy czy bawimy się z dziećmi. O ile na co dzień rzadko zastanawiamy się, ile miejsca na krzesło przy stole to optymalna ilość, o tyle w przypadku pojawienia się gości, ta sprawa wydaje się niezwykle pilna. Poprawne określenie liczby miejsc przy stole pozwala bowiem uzyskać maksymalny komfort i swobodę w każdej sytuacji.

Czytaj więcej