Tkanina baranek – odkryj piękno boucle!

Tkanina boucle staje się wyborem numer jeden dla osób, które pragną, aby ich domy i mieszkania zyskały ciepło, miękkość, komfort i głębię. Unikalna tekstura, a także estetyczny wygląd sprawiają, że meble z boucle są bardzo popularne wśród miłośników designu i wygody. Jeśli więc marzysz o wnętrzu, które oferuje spokój i przytulny efekt, odkryj razem z nami tajemnice tkaniny baranek. Czym się charakteryzuje? Jak powstaje? Jakie ma zalety? W jaki sposób możesz jej użyć? Zostań z nami kilka minut i przejdź dalej, gdzie pokażemy Ci wszystko, co warto wiedzieć o tej wyjątkowej tkaninie, abyś mógł świadomie wybrać ją do swojego domu, biura, kawiarni lub restauracji.

Czytaj więcej

Krzesła do restauracji: jakie wybrać, żeby zyskać klientów?

Krzesła do restauracji muszą być estetyczne i funkcjonalne. Z jednej strony, wyposażenie powinno zdobywać uwagę potencjalnych klientów i zachęcać ich do wejścia oraz skorzystania z oferty. Z drugiej natomiast strony, krzesła do lokalu powinny być wygodne, aby utrzymać w środku klientów i umilać im spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze. Jak to połączyć? 

Czytaj więcej

Salon meblowy, ekspozycja mebli – zapraszamy do naszej siedziby.

Meble Kępno to jedno z częściej wyszukiwanych haseł jeśli ktoś z okolic tej malowniczej miejscowości poszukuje mebli… I mimo, że miejscowość jak i cały region słynie z mnogości producentów mebli, to na próżno znaleźć tu obszerną wystawę mebli. Podobnie jest również w okolicznych miejscowościach jak Syców, Ostrzeszów, Wieruszów… Zaś pod hasłem Salon meblowy Kępno znajdziemy tylko parę sklepów popularnych sieciówek.

Czytaj więcej

Pora na film, ale najpierw dobierz stolik pod telewizor!

Niezależnie od tego, czy preferujesz ramówkę telewizyjną, czy wybierasz platformy streamingowe, z pewnością cenisz sobie wygodę podczas filmowego seansu. Twój komfort – poza kanapą czy fotelem – zależeć będzie także od położenia telewizora i tutaj warto wiedzieć czym kierować się wybierając stolik pod telewizor.

Czytaj więcej

Wyrazisty styl w Twoim domu – postaw na vintage!

Styl vintage co jakiś czas powraca w wielkim stylu. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu wiele osób uważa, że to, co ważne w dziedzinie dekoracji wnętrz już powstało i projektanci nie są w stanie stworzyć nic nowego. To nie do końca prawda, ale inspirowanie się stylem poprzednich epok zawsze było ważnym elementem trendów w wystroju wnętrz. W naszym salonie nie mogło więc zabraknąć także takich produktów.

Czytaj więcej

Welur – daj się oczarować jego miękkością!

Welur to materiał słusznie kojarzący się z olbrzymią miękkością, delikatnością i wygodą. Można z niego robić ubrania, ale sprawdzi się również idealnie w wystroju wnętrz. Jego cechą charakterystyczną są krótkie włoski, odpowiedzialne za tę niesamowitą wygodę. Jeżeli dodać do tego również różnorodność kolorystyczną, welur staje się idealnym materiałem do produkcji mebli tapicerowanych.

Czytaj więcej

Przechowywanie w małym pokoju nie musi być niewykonalne.

Każdy, kto mieszka w małym pomieszczeniu mieszkalnym może poczuć się tak, jakby jedynym sposobem na to, by to miejsce było naprawdę wygodne mogło być pozbycie się kilku mebli. Choć jest to jedna z opcji, można również podejść nieco inaczej do tego problemu i zwyczajnie wybrać takie meble, które pozwolą nam wygodnie mieszkać.

Czytaj więcej

Minimalizm ma swój urok – daj mu się uwieść.

Czy kiedykolwiek dokonałeś specjalnego zakupu, który poprawił styl całego wnętrza, a potem przemyślałeś wszystko inne, co tej pory znajdowało się w pomieszczeniu? Czasami ten jeden, niesamowity mebel może zainspirować do wszechogarniającej dezorganizacji, na kanwie której zaczyna się starannie wybierać każdy element, który chce się zaprezentować w domu…

Czytaj więcej