Obrazy House of Arts – tu znajdziesz coś niepowtarzalnego

Sztuka jest nieodzownym elementem każdych czasów – wpływają na nią dzieje, obowiązujące światopoglądy, czy styl literacki. Podczas urządzania wnętrz dobór odpowiednich elementów dekoracyjnych jest niezwykle ważny – można z ich pomocą zarówno bardzo sformalizować wnętrze, jak również kompletnie odmienić jego charakter. Zapraszamy do zapoznania się z galerią House of Arts, z którą mamy ogromną przyjemność współpracować.

Czytaj więcej

Fotele wypoczynkowe oraz bujane, czyli czas na relaks.

Fotele wypoczynkowe są idealnym sposobem na to, by załagodzić codzienny stres i zrelaksować się. Dzięki nim można poczuć ukojenie i odświeżenie. Takie fotele zapewniają niezrównaną równowagę stylu, komfortu siedzenia i oparcia. Fotele wypoczynkowe są doskonałym sposobem na relaks, bez konieczności położenia się do łóżka. Nie chodzi jednak wyłącznie o odpoczynek – warto również zwrócić uwagę na ich piękny design, styl, kolory i wykończenie różnymi materiałami.

Czytaj więcej

Postaw na kolor w swoim salonie.

Otaczające nas kolory potrafią wprowadzić niebywały nastrój i zmienić charakter całego wnętrza. Pozwalają nam podkreślać styl, charakter, osobowość, a nawet potrafią poprawić nastrój, więc dlaczego nie postawić na wniesienie ulubionego schematu kolorów do swojego salonu? Chociaż prawdą jest, że neutralne urządzenia pomieszczeń zapewnia łatwiejsze pole manewru, jeśli chodzi o późniejszą dekorację – to warto też przemyśleć akcentujące wprowadzanie kolorów.

Czytaj więcej

Ikony stylu, które sprawdzą się także u Ciebie.

Co sprawia, że dany meble staje się ikoną stylu? Z pewnością dużą rolę w tym procesie odgrywa popularność wśród klientów. Wszystkie ikoniczne meble są wysokiej jakości, posiadają prosty, minimalistyczny wręcz wygląd oraz stonowaną paletę barw. Zapraszamy cię na krótką podróż przez najbardziej znane, cieszące się niesłabnącą popularnością modele mebli, które sprawdzą się również w twoim wnętrzu.

Czytaj więcej

Brak pomysłu na wystrój wnętrza? Zainspiruj się!

Niektóre osoby mają głowę pełną pomysłów, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, a wystrój swojego wymarzonego mieszkania ustaliły już na długo przed jego zakupem. Innym z kolei brakuje koncepcji i sami nie wiedzą, jak powinny wyglądać poszczególne pomieszczenia ich domu. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy, koniecznie zainspiruj się naszymi propozycjami w różnych stylach. Czasami to jeden mebel jest iskrą, wokół której można zbudować całą historię wnętrza.

Czytaj więcej

Proste rozwiązania w połączeniu z oryginalnym designem – zawsze na TAK!

Czy design może być prosty? Oczywiście! Nowoczesne formy wręcz cenią sobie uniwersalne, proste rozwiązania. Powszechnie na rynku nie brakuje mebli, które zostały stworzone przez projektantów z myślą o osobach, które doceniają dokonania sztuki użytkowej. Wygląd nie musi się kłócić z funkcjonalnością – te dwie cechu mogą się doskonale uzupełniać, tworząc zupełnie nową jakość.

Czytaj więcej