LOGOWANIE

Pufy i ławki

4.83 /5 OCENY: 1216
Ta kategoria jest w pełni poświęcona tym elementom wystroju naszych wnętrz, któe jeszcze nie do końca zaskarbiły sobie serca większości osób. Pufy to niewątpliwie bardzo ważny element każdego salonu - idealnie sprawdzają się jako komfortowy podnóżek, jak również jako wygodne, dodatkowe siedzisko podczas spotkań w salonie. Nasze pufy niewątpliwie charakteryzuje niebanalny design - nie przypominają topornych mebli na ciężkich podstawach, a ciekawe bryły, które z lekkością nadadzą stylu każdej aranżacji. Mają jedną cechę wspólną - są kompletnie różne. Proponowane przez nas modele są nie tylko oryginalne i komfortowe - cechuje je niespodziewana funkcjonalność. Zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością, niewątpliwie pozytywnie wpłyną na aranżację każdej przestrzeni.
Ławki są z kolei produktami niedocenionymi - kojarzene z ciężkimi, drewnianymi meblami w kuchni. Postanowiliśmy zmienić ich złą sławę! Prosta, lekka bryła została podkreślona przez wygodne, tapicerowane siedzisko, które tworzy spójną całość. Ich stelaż został wyprodukowany ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które gwarantuje zadowolenie i komfort podczas użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Mebel Partner © 2022
All Right Reserved a
Skontaktuj się z nami
DZIAŁ OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ KURIERSKICH
(biurka, fotele, krzesła, hokery, stoliki, wieszaki)
Emilia - sprzedaż604 154 924
Kornelia - sprzedaż577 566 570
Aldona - sprzedaż62 720 99 01
Magdalena - sprzedaż62 720 99 02
Martyna - sprzedaż62 720 99 03
MEBLE SKRZYNIOWE I TAPICEROWANE
Aleksandra - sprzedaż62 720 99 05
Judyta - sprzedaż62 720 99 06
Patryk - logistyka696 766 911
SHOWROOM
SALON62 720 99 08

Wyślij
E-mail
Wyślij zapytanie na e-mail
Adresat
E-mail
Telefon
Wiadomość:
Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na Pani/a zapytanie mailowe.
zapisz się do newslettera
Subskrybuj
Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MEBEL-PARTNER. Zgoda jest dobrowolna i masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie oraz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest MEBEL-PARTNER TRADING z siedzibą w Wieruszowie. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.