LOGOWANIE
Pin It

MATERAC SPRĘŻYNOWY BONELOWY

5 /5 OCENY: 12
Informacje o kosztach i wysyłce
Cena
295,00 zł
225,00 zł
Koszt dostawy
69 zł
do 1 szt. w opakowaniu
Wysyłka
do 14 dni
Wymiary
a szerokość - cm
b długość 200 cm
c wysokość 15 cm
WN
Waga netto 1 szt. 21,0 kg
WO
Waga opak. 1 szt. 21,0 kg
Wymiary paczki A x B x H
PATRZ DANE TECHNICZNE
Wybierz cechy produktu
Rozmiar materaca

Opis produktu

Materac bonelowy, (sprężyna) dostępny w 6 wersjach wymiarowych. Wykonanie: - twardość - twardy- siatka - zastosowanie siatki wentylacyjnej sprawia, że wilgoć (pot), która zostanie wchłonięta przez materac nie utrzymuje się w nim lecz jest bardzo krótkim czasie odprowadzana z materaca- dwustronny - materac dwustronny, istnieje możliwość użytkowania po obu stronach materaca- pokrowiec - pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny- sprężyna - sprężyna kieszeniowa z naciągiem wstępnym 30% eliminującym możliwość zapadnięcia. Dopasowuje się do kształtu ciała. - pranie - możliwość prania pokrowca materaca w temperaturze 40 stopni- owata - antyalergiczna owata będąca doskonałym ociepleniem materaca, zapewniająca także dobrą wentylację- bawełna - bawełna dzięki swoim dużym zdolnością absorpcji wilgoci (potu) zapewnia bardzo dobrą wentylacje materaca, a tym samym zwiększa komfort snu- pianka - wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości- wełna - wełna owcza będąca doskonałym naturalnym ociepleniem materaca, zapewniająca dobrą wentylację oraz znakomicie wchłaniającą a następnie oddającą pot- hypoalergiczny - materac hypoalergiczny, wszystkie materiały użyte do wyprodukowania zostały dobrane tak aby w maksymalnym stopniu wyeliminować ryzyko powodowania uczulenia- pikowany hypoalergiczny - pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Oto wysokiej jakości materac bonelowy - sprężynowy. Produkt ten dostępny jest w aż sześciu wersjach wymiarowych. Prezentowany przez nas model cechuje się dużą twardością. Siatka wentylacyjna sprawia, że pot, a co za tym idzie wilgoć nie utrzymuje się w materacu, lecz jest odprowadza poza jego strukturę. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest dwustronność. Hypoalergiczny pokrowiec ułatwia zdejmowanie i regularne pranie. Możliwość zapadnięcia została całkowicie wyeliminowana przez sprężynę kieszeniową z naciągiem wstępnym trzydziestoprocentowym. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa gwarantuje komfortowy sen przez długie godziny, niezależnie od wagi bądź proporcji ciała. Materac jest w pełni hypoalergiczny.

Dane techniczne

Pakowanie:
Meble w paczkach do samodzielnego montażu.

Czas realizacji zamówienia:
Dostawy realizujemy w czasie od 1 do 4 tygodni. Termin zależy głównie od adresu i naszych możliwości transportowych w ten rejon (mamy magazyn w Bralinie, kod 63-640, woj. wielkopolskie),
Sam fakt zorganizowania towaru od producenta nie stanowi o czasie realizacji.

Dostawa:
Dostawy realizujemy zawsze własnym transportem - nasz firmowy bus i zatrudniony przez nas kierowca.
Kierowca jest osobą upoważnioną do rozliczeń z Państwem.

Oceny

Czy podoba Ci się te produkt? Będziemy wdzięczni za ocenę.
(Średnia ocena: 5/5 Głosów: 12)
Mebel Partner © 2019
All Right Reserved a
Skontaktuj się z nami
DZIAŁ OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ KURIERSKICH
(biurka, fotele, krzesła, hokery, stoliki, wieszaki)
Emilia - sprzedaż604 154 924
Aldona - sprzedaż62 720 99 01
Magdalena - sprzedaż62 720 99 02
Klaudia - sprzedaż62 720 99 03
MEBLE SKRZYNIOWE I TAPICEROWANE
Iwona - sprzedaż62 720 99 05
Judyta - sprzedaż62 720 99 06
Patryk - logistyka696 766 911
SHOWROOM
SALON62 720 99 08

Wyślij
E-mail
Wyślij zapytanie na e-mail
Adresat
E-mail
Telefon
Wiadomość:
Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na Pani/a zapytanie mailowe.
zapisz się do newslettera
Subskrybuj
Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MEBEL-PARTNER. Zgoda jest dobrowolna i masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie oraz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest MEBEL-PARTNER TRADING z siedzibą w Wieruszowie. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.